Štúdium od februára

Vykročte na cestu za vzdelaním už vo februári! 

Pokiaľ ste premeškali možnosť nastúpiť na štúdium v septembri a máte záujem študovať na vysokej škole, tak už nemusíte čakať ďalší rok na to, aby ste sa mohli začať vzdelávať. 

 

VŠMVV prvýkrát dáva možnosť zahájiť bakalárske štúdium od letného semestra, ktorý začína 22. 2. 2021. Vďaka tomu ušetríte pol roka svojho času, ktorý by ste inak museli obetovať čakaním na zahájenie štúdia v septembri 2021. 

 

Navyše pri výbere kombinovaného typu štúdia prebieha výučba približne raz za 14 dní, a to vždy v piatok popoludní a v sobotu (približne 5-6 krát za semester). Aj takýmto spôsobom sa Vám budeme snažiť vyjsť v ústrety, aby ste mali dostatok času sa realizovať pracovne už pri štúdiu. 

 

Štúdium od februára je možné začať v študijnom programe Medzinárodné vzťahy a diplomacia (Bc.) a Mezinárodné a diplomatické štúdiá (Mgr.). Pred nástup na štúdium musia mať všetci záujemci úspešne ukončené stredoškolské vzdelanie (pri nástupe na bakalársky program) alebo bakalársky stupeň vzdelania (pri nástupe na magisterský program). 

 

Prihlášku je možné si podať do 25. januára 2021. V prípade akýchkoľvek dotazov neváhajte kontaktovať naše študijné oddelenie e-mailom: janosikova@vsmvv.cz alebo nám zavolajte na: +421944531017